Witaj Gościu Zaloguj się lub zarejestruj się.
Zaloguj
Pomoc

Centrum pomocy

Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc. Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nadal będziesz potrzebował pomocy, przewiń do końca stronę i skontaktuj się z nami za pomocą przedstawionych danych.

Najczęściej zadawane pytania


Rejestracja i logowanie

Czy na pewno rejestracja jest bezpłatna? Czy mogę zmieniać dane podane przy rejestracji? Zapomniałem swojego hasła. Co teraz? Czy mogę zmienić podany adres E-Mail?

Panel użytkownika

Czy mogę usunąć swoje konto? Gdzie mogę zmienić preferencje dot. newsletterów? Gdzie mogę zmienić preferencje dot. powiadomień?

Materiały na platformie

Czy mogę opublikować materiały na swojej stronie? Czy mogę użyć materiały ze strony do własnego użytku? Czy materiały są chronione prawami autorskimi? Czy mogę dodać swoje materiały do platformy?

Blog

Gdzie mogę zapisać się na newsletter? Czy mogę zmienić podany adres E-Mail? Przy wpisie nie ma materiałów źródłowych. Dlaczego?

Czy na pewno rejestracja jest bezpłatna?

Tak. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Rejestracja jest zupełnie bezpłatna. Na zawsze. Podobnie jak dostęp do materiałów, który wymaga rejestracji - nie płacisz ani grosza za dostęp do wszystkich materiałów na platformie.


Czy mogę zmieniać dane podane przy rejestracji?

Oczywiście. Możesz to zrobić w dowolnej chwili logując się do swojego konta i przechodząc do sekcji "Moje dane". Tam znajdziesz formularz, w którym będziesz miał wszystkie dane możliwe do edycji. Jedynym wyjątkiem jest nazwa użytkownika - nie ma możliwości jej zmiany.


Zapomniałem swojego hasła. Co teraz?

Nie ma problemu. Pod formularzem logowania znajdziesz hiperłącze "Zapomniałeś hasła?", po którego kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę zmiany hasła dostępowego do konta. Po wpisaniu swojego adresu E-Mail otrzymasz wiadomość z hiperłączem do strony z formularzem zmiany hasła. W razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz się skontaktować z nami ;)


Czy mogę zmienić podany adres E-Mail?

Tak. Możesz to zrobić w każdej chwili z poziomy panelu użytkownika. Pamiętaj jednak, że każda zmiana wymaga potwierdzenia wiadomością E-Mail, dlatego zawsze upewnij się, że podałeś poprawny nowy adres E-Mail.


Czy mogę usunąć swoje konto?

Masz do tego pełne prawo. W panelu użytkownika masz opcję "Usuń konto" w sekcji "Ustawienia". W ciągu 24 godzin od zatwierdzenia operacji zostanie usunięte Twoje konto wraz z jego wszystkimi danymi (poza wpisami na forum). Pamiętaj, że ta operacja jest nieodwracalna. Po usunięciu konta nie będzie możliwości jego przywrócenia.


Gdzie mogę zmienić preferencje dot. newsletterów?

W panelu użytkownika oczywiście. W sekcji "Powiadomienia" masz możliwość zmiany swoich preferencji. Pamiętaj także, że w każdym newsletterze w stopce znajduje się bezpośrednie hiperłącze do wypisania się z subskrypcji.


Gdzie mogę zmienić preferencje dot. powiadomień?

W sekcji "Powiadomienia" panelu użytkownika. Tam znajdziesz wszystkie opcje dot. powiadomień. Pamiętaj również, że przy każdym powiadomieniu wysłanym na Twój adres E-Mail, w stopce znajduje się bezpośrednie hiperłącze do zarządzania powiadomieniami.

Formularz kontaktowy

Poniższy formularz kontaktowy służy do bezpośredniego kontaktu z nami. Postaraj się opisać swój problem/sugestię możliwie najdokładniej - pozwoli nam to lepiej się odnieść do Twojej wiadomości. Odpowiedź na wysłaną wiadomość otrzymasz w przeciągu 48h.